NAŠI PARNEŘI

 

konopny beton
lnarsky svaz logo
konopny dvor
rajprokone
 HunHemp logo

 

kurikova"Každý sportovec by si měl být vědom, že tvrdý trénink se neobejde bez kvalitní stravy. Svému tělu se tedy snažím dávat jen to nejlepší. Nejraději mám konopné semínko, které zařazuji do mého jídelníčku několikrát za den. Využití konopného semínka u mě nemá skoro žádné hranice. Naprosto zbožňuji jeho specifickou chuť a tak ho přidávám do ovesných snídaní, do jogurtů, při pečení a díky svému vysokému obsahu omega 3 a 6 mastných kyselin je nepostradatelnou igrediencí do salátů.
Jako profesionální sportovec jsem pravidelně testována na nedovolné látky. V Hemp Production mám velkou důvěru a jsem moc ráda, že zpracovává konopí sklizené českými zemědělci bez obsahu THC."


 

Petra Kuříková, triatlonistka

www.petrakurikova.cz

 

 

Swiss

"Dovolte, abychom Vám poděkovali za dodávky vysoce kvalitních a cenově přívětivých konopných produktů, které od Vaší firmy odebíráme již několik let k naprosté spokojenosti všech našich klientů i pracovníků. Jedná se zejména o konopný olej, loupané konopné semínko a konopný čaj. Už se těšíme až ochutnáme nové  výrobky z Vaší pekárny." 

MUDr. Lumír Žila, jednatel www.swissmedclinic.cz

 

 

logo domov senioru

"Vaše výrobky – laskonky jsme objednali pro naše klienty, a to z důvodu, že jsou velmi křehké, chutné a lehce se dají naplnit jakýmkoli krémem, který si můžeme sami vyrobit dle chuti našich klientů. Jinak, co se týče ostatních výrobků HEMP, si dovoluji podotknout, že tyto výrobky jsou na vysoké úrovni co do podílu, obsahu technického konopí a využitelnosti pro naše klienty je velmi přínosná jak, co do léčebných tak i do kosmetických potřeb a požadavků seniorů v našem zařízení."

Václav Čížek, vedoucí stravovny, Domov Sedlčany, poskytoval sociálních služeb

www.domovsedlcany.cz

 

 

náhodný produkt