HEMPFORTIS konopné masti

O dvoudomé rostlině s dlouhými vláky ve stonku se napsalo již mnohé. Nejlépe její smysl a účelnost vystihuje světově uznávaný etnofarmakolog Christian Ratsch. Ve své knize píše - "„Konopí má mezi rostlinami podobný kulturní význam jako bizon pro severoamerické indiány. Dodává vše, co člověk potřebuje k životu…“

Dovolujeme si vám představit novou kosmetickou řadu naší společnosti - KONOPNÁ MAST.Konopná mast HEMPFORTIS SVALY slouží k regeneraci a uvolnění svalů, pro zmírnění otoků.
Složení - vazelína, extrakt z konopných semen, kafrovníku, hřebíčku a eukalyptu.

Nechte se hýčkat nejstarší terapeutickou metodou - masáží svalů. Základem nové kosmetické řady se stal rostlinný olej, získávaný lisováním semen rostlin rodu konopí. Konopná mast regeneruje a působí proti bolesti kloubů, páteře a svalů. Vnímejte opojnou vůni eukalyptu, která blahodárně zapůsobí i na vaši mysl. Postřehnete lehce hřejivý pocit, přicházející z dřeva a kořenů starých kafrovníků.

Konopná mast HEMPFORTIS KŮŽE je vhodná na popraskanou a suchou kůži, k ošetření pokožky při lupénce a akné.
Složení - vazelína, extrakt z konopných semen, heřmánku, geránie, a Tea Tree.

I zde byl do základu zasazen konopný olej. Díky tomuto kroku mast pomáhá při řešení kožních potíží. Tea Tree z listu čajovníku, jehož domovinou je severovýchodní pobřeží státu Nový jižní Wales v Austrálii, předkládá vynikající antiseptické vlastnosti. Bylina Geránie přispívá k hojení ran, snoubí antibakteriální účinky s parfémovanou cestou harmonie, klidu a uvolnění.

Naše nová kosmetická řada HEMPFORTIS pohladí vaše svaly a kůži. Díky extraktu z konopných semen pomůže najít jejich zdravý tón. Lehčeji vykročíte do pracovního dne a s úsměvem i krásou přivítáte dny sváteční.